Press Release
  

Novinky
Úvod
4 Klíčové úkoly/NWO
Nová matematika/Fyzika
Mimozemšťani/UFO
Děti
Hypnóza
Pyramidy
Filmy

Stáhnout Azkonik Arce (202 MB)

     

eKniha

Externí odkazy:
Projekt Blue Beam
Projekt LISA
Vesmírní lidé
Malování hluchoslepých

Partněři:
Ilumináti
Boston Dynamics
Moley
InfoWars  4 Klíčové úlohy pro lidstvo pro ustanovení Nového světového řádu (NWO)

1/ Sešrotovat všechny neautonomní automobily nebo je exportovat do Afriky. Místo nich používejte autonomní (samořízené) automobily. Předělání řízeného automobilu na autonomní je v pořádku ;)Nepoužívejte motorky.

2/ Stavět všechny domy a nemovitosti s pomocí robotů (s výjimkou těch, jejichž stavba již začala).3/ Přestat vyrábět papír a papírové produkty. Místo toho používejte e-knihy.

4/ Sjednotit úsilí a postavit projekt LISA - https://www.lisamission.org/, https://lisa.nasa.gov/, https://en.wikipedia.org/wiki/Laser_Interferometer_Space_Antenna

Gravitační vlny jsou perturbace samotného prostorocasu. Nesou informaci o velmi divokých procesech, které se dějí ve vesmíru. Na Zemi jsme schopni detekovat gravitacni vlny ktere generuje srážka černých děr nebo neutronových hvězd. LISA je projekt tvořící vesmírný interferometr který se skládá ze tří sond, které mezi sebou měří vzdálednost. Každá sonda v sobě nese testovací těleso, které odstiňuje od vnějších vlivů. Takže když se to testovací těleso pohne, takto detekuje procházejici gravitační vlnu. Díky velké citlivosti LISA budeme schopni detekovat gravitační vlny které vznikly při samotnem vélkém třesku, kdy vzniknul samotný prostoročas.Toto zajistí lepší lidstvo za několik málo let.

TBD ke konci roku 2019.

¡Neberte toto jako vtip!